Goud, zilver en brons voor Nilo turnsters

Op zaterdag 7 februari turnden Fay en Mara hun eerste voorwedstrijd in het Rayon  in de categorie Mb 6. Ze vormden  samen met 2 OKV turnsters uit Harmelen een team en mochten op brug beginnen, ze turnden beiden een mooie basis oefening. Daarna de balk de balk op, ook hier geen val en op een paar wiebels na ook nette oefeningen. Ook de vloeroefeningen  verliepen goed en ten slotte lieten ze ook beiden super mooie sprongen zien.

Het team OKV/ Nilo eindigde dan ook op een verdiende eerste plaats en krgen het goud omgehangen. Maar ook individueel vielen Mara en Fay in de prijzen,  ze wonnen respectievelijk zilver en brons.

Dat smaakt naar meer, dus weer lekker trainen en op naar de volgende voorwedstrijd

Mara links en Fay rechts

3 teams van Nilo, die allemaal het goud omgehangen kregen

Prachtige resultaten voor Nilo turnsters

Afgelopen zaterdag, 31 januari 2026, deden maar liefst 11 recreanten teams mee aan de mini 3/4 kamp in Wilnis. Het was een hele lange dag voor de trainsters en juryleden. Zo leuk dat het jurycorps van Nilo geheel bestond uit turnsters uit de eigen selectie. De Nilo turnsters lieten echt prachtige oefeningen zien in de onder-, midden- en bovenbouw. En dat heeft het volgende resultaat opgeleverd:
6x goud
3x zilver
1x brons
1x 4e plek
Zowel trainsters als alle mee gereisde supporters waren enorm trots en allemaal blije koppies bij de turntoppertjes!

Op zondag 1 februari was het de beurt aan Vera, zij turnt op district niveau in supplement D, voor Nilo het hoogste podium. Alle oefeningen gingen erg goed, maar de balkoefening sprong er echt uit. Foutloos en bijna zonder wiebels turnde Vera maar liefst 11.500 punten bij elkaar, nummer 1 op dit toestel vandaag, wat haar waarschijnlijk een toestelfinale oplevert. In het algemeen klassement eindigde ze op een mooie 4e plaats met 43.000. Opnieuw super trots op dit resultaat.

Droomstart van wedstrijdseizoen voor Nilo

Op zaterdag 29 november startte het wedstrijd seizoen voor een groot deel van de selectie. In Amsterdam turnde Vera haar eerste individuele voorronde in het D suppl. Ze draaide een mooie wedstrijd, waarbij brug -en vrije oefening er echt uitsprongen. Ze behaalde daar individueel successievelijk een 5e en 6e plek!

In Amersfoort hadden de bovenbouw turnsters de Clubteamwedstrijden. In suppl G vormden Amy, Kyara, Megan en Femke een team. En ook al was niet iedereen helemaal tevreden, over het algemeen stegen ze boven zichzelf uit en stonden ze na hun wedstrijd bovenaan in de tussenstand. Dat werd dus nog een lange wedstrijdronde wachten.

Toen was het de beurt aan het F team bestaande uit Anna, Roos, Daniek en Sara, ook deze dames turnden de sterren van de hemel. Vooral het eerste toestel balk was helemaal top, maar ook op andere toestellen ging het lekker.

Danique turnde met een team met OKV turnsters in het E suppl en ook zij turnde een stabiele wedstrijd, dit in een zeer sterk deelnemersveld met veel senioren. Dit OKV/ Nilo team viel net buiten de prijzen, maar een mooie 4e plaats.

De beide andere Nilo teams mochten plaatsnemen op het hoogste podium en alle turnsters ontvingen een gouden beker.
Natuurlijk waren er verbeter puntjes te vinden, maar dat zijn leermomenten en komen we sterker uit. Maar dit was een droomstart het Nilo wedstrijdseizoen!